Nová manažerka

Jmenuji se Alena Krömerová a od září 2012 přebírám v občanském sdružení ADYS péči o organizační záležitosti, fundraising a propagaci.

S Dášou Rýdlovou jsem se setkala teprve nedávno a nadchlo mě, jak prostřednictvím programu Jazyky bez bariér pomáhá dětem s dyslexií při výuce angličtiny. Hned jsem se rozhodla, že se chci do jejích aktivit také zapojit. Angličtinu jsem vystudovala a tím pádem je mi celá problematika blízká, přestože sama nejsem dyslektik. Dáša Rýdlová je skvělá metodička, s mnoha zkušenostmi, ale organizační věci by ráda přenechala na někom jiném. Dáša se tedy zabývá především metodikou a já přebírám organizační záležitosti, fundraising a propagaci. Mohu zde využít své zkušenosti, které jsem nabrala v mezinárodních firmách a organizováním různých akcí.

Mrzí mě, jak pomalu a těžko se inovace bezbariérové výuky angličtiny prosazuje v aktuálním systému českého školství. První věcí, do které jsem se zapojila, je příprava seminářů. První seminář proběhne v listopadu v HUB Praha. Hlavní myšlenkou je pozvat dohromady učitele angličtiny, rodiče dětí s dyslexií, dospělé dyslektiky, manažery i další zájemce. Jde o informace, inspiraci, zážitky a kontakty. Chceme prospět dobré věci. A pak už plánujeme další akce se zajímavými názvy: S kolíčkem na prádlo si můžete přivlastnit, co chcete, Věřte mému slovu, Jak uděláme z jedné kočky hodně koček a další.

Alena Krömerová manažerka o. s. ADYS alena@adys.cz Mobil: 724 928 427

Zpět na hlavní stránku


Přidat komentář

Email:
Text:
Jaký máme teď rok?

Napište aktuální číslo roku. Slouží jako ochrana proti robotům.